Projektowanie, zakładanie
i wykonanie ogrodów

Projektowanie i zakładanie ogrodów to ekscytujący proces, ale być może dla Ciebie jest to podróż w nieznane. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem, które zebraliśmy w ciągu ponad 20 lat, wykonując ponad 350 projektów i realizacji. Pomożemy Ci fachowo i bezpiecznie przejść przez tę drogę, aby na jej końcu uzyskać Twój wymarzony ogród.

Powstawanie ogrodu to wieloletni proces, którego częścią jest ciągła pielęgnacja roślin oraz dbałość o małą architekturę i wyposażenie, a często konieczne jest także wprowadzanie zmian. W całym tym procesie nie zostawimy Cię bez wsparcia. Po założeniu ogrodu udzielimy Ci wszelkich niezbędnych porad i zapewnimy Ci profesjonalną pomoc.

Projektowanie, zakładanie i wykonanie ogrodów

Stworzymy dla Ciebie ogród, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Projektowanie ogrodów, parków, skwerów i terenów zielonych

Zaaranżujemy każdy teren zielony

Ogrody, parki, skwery, zieleńce, przestrzenie zielone wokół budynków.

Projektowanie ogrodów prywatnych i publicznych

Zaprojektujemy każdy ogród

Prywatny i publiczny, od małego po bardzo duży, w dowolnym stylu.

Prace ogrodnicze, nasadzenia zieleni, pielęgnacja roślin

Zrealizujemy wszystkie prace ogrodnicze

Przygotowanie terenu, nasadzenia zieleni, pielęgnacja roślin.

Mała architektura, tarasy, pergole, oświetlenie

Wykonamy wszelkie prace w ogrodzie

Nawierzchnie, tarasy, pergole, mała architektura, oświetlenie, nawadnianie.

 Wyzwania w aranżacji i zakładaniu ogrodów

Nie boimy się żadnych wyzwań

Trudne projekty, wymagające tereny, nietypowe oczekiwania.

Aranżacja i zakładanie ogrodów – Kraków, Małopolska, cała Polska

Pracujemy w różnych lokalizacjach

W okolicach Krakowa, na terenie całej Polski, a także za granicą.

Projektując Twój ogród, zadbamy o każdy kluczowy aspekt

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Ogród musi być przyjazny dla jego użytkowników, dlatego to Ty decydujesz, jak będzie on wyglądał. Jaka jest Twoja wizja idealnego zielonego zakątka? W jakim stylu ma być zaaranżowany? Jakie funkcje ma pełnić? Kto i w jaki sposób będzie z niego korzystał? Jak łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji powinien być? Jaki budżet i czas masz do dyspozycji?

Wysoka jakość na każdym etapie

Zależy nam na tym, aby Twój ogród spełniał swoje funkcje oraz cieszył Ciebie i pozostałych jego użytkowników przez długie lata. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest wysoka jakość. Dbamy o nią w każdym obszarze współpracy – od przemyślanej koncepcji, przez dokładny projekt, po staranny wybór roślin, materiałów oraz wykonawców.

Optymalnie dobrana szata roślinna

Roślinność to bardzo ważny element ogrodu, parku i każdej innej przestrzeni zielonej. Specjalizujemy się w szacie roślinnej, dlatego możemy zaproponować Ci taki wybór drzew, krzewów i bylin, który spełni nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania oraz będzie współgrał z rozwiązaniami małej architektury, oświetleniem itp.

Harmonijna architektura krajobrazu

Każdy teren zielony – prywatny i publiczny, mały i duży – powinien stanowić całość z otaczającym go terenem. Nasze projekty są więc przygotowywane tak, aby Twój ogród, park lub zieleniec w pełni pasował do ukształtowania terenu, współgrał z pobliską architekturą, a także stanowił spójne i estetyczne uzupełnienie otaczającego go krajobrazu.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia ogrodu

Wymagania dotyczące ogrodu

Etap 1 Twoje wymagania

Współpracę zaczniemy od identyfikacji Twoich potrzeb, preferencji, gustu i budżetu, a także poznania specyfiki terenu i otoczenia ogrodu.

Koncepcja ogrodu

Etap 2 Koncepcja ogrodu

Na podstawie wstępnych ustaleń przygotowujemy dla Ciebie indywidualną koncepcję ogrodu, którą zaprezentujemy na wizualizacjach i planach.

Projekt ogrodu

Etap 3 Projekt ogrodu

Zaprojektujemy każdy z elementów ogrodu i przygotujemy wszystkie plany, projekty branżowe, dokumentację techniczną, kosztorysy i specyfikacje.

Wykonanie ogrodu

Etap 4 Wykonanie ogrodu

W ramach kompleksowej obsługi wykonamy w ogrodzie wszystkie niezbędne prace, a do pomocy zaprosimy zaufanych, sprawdzonych podwykonawców.

Porozmawiajmy
o zaprojektowaniu
i wykonaniu Twojego
wymarzonego ogrodu

Telefon +48 694 569 504